Proces nákupu – každý apartmán je originál

Zřekli jsme se přebraných realitních nabídek, kde jedna nemovitost visí na více serverech a protáčí ji všechny kanceláře. Místo toho se s vámi pobavíme o představách a potřebách a pak vám najdeme jedinečnou nemovitost na míru.

Harmonogram: od nákupu po realizaci

Koupi apartmánu realizujeme prostřednictvím české notářské úschovy. Notář nám peníze vyplatí, až když jste skutečným vlastníkem nemovitosti zapsaným v katastru.

Vaše finance tak budou stále v bezpečí. Plně funkční apartmán získáte do šesti měsíců od svého rozhodní.

Nebudete-li mít speciální požadavky, jsme schopni čas zkrátit na polovinu.

01

Úvodní schůzka

1. týden

Albánská riviéra toho nabízí spoustu. Proto je duležitá úvodní schůzka, na které se nejen seznámíme. Cílem je probrat Vaše predstavy o investičním apartmánu u moře, který se muže stát Vaším druhým domovem.

O apartmánech

02

Albánia na zkoušku

dle Vaší preference

Zajistíme Vám prohlídky apartmánů s makléřem, ubytujeme Vás v jednom z našich apartmánů a doporučíme skvělá místa v okolí, ať nasajete přímořskou atmosféru. Po návratu domu budete mít čas si v klidu rozmyslet, zda je investiční apartmán v Albánii to pravé.

Albánie na zkoušku

03

Príprava a podpis dokumentace

2 - 3 týdny

Po výběru apartmánu a podpisu dokumentace zahájíme proces nákupu nemovitosti a převod vlastnických práv. Celého procesu se mužete účastnit osobně, nebo Vás zastoupíme na základě plné moci. Nedílnou součástí je notářská či bankovní úschova. 

Platbu je možné provést v CZK nebo EUR dle Vaší preference. 

04

Certifikát vlastnictví a přepis energií

2 - 6 týdnů

A je to! Duležitým milníkem je získání tzv. certifikátu o vlastnictví apartmánu. Váš sen je téměř na dosah. Pomůžeme Vám vyřešit také přepis energií, pojištění, výměnu zámku, administrativní poplatky a internet.

05

Rekonstrukce apartmánu

2 - 4 měsíce

Albánská riviéra toho nabízí spoustu. Proto je duležitá úvodní schůzka, na které se nejen seznámíme. Cílem je probrat Vaše predstavy o investičním apartmánu u moře, který se muže stát Vaším druhým domovem.

Standard provedení

06

Předání apartmánu

1 - 2 týdny

Zrekonstruovaný apartmán před předáním plně zfunkčníme a vybavíme základním nábytkem včetně doplňků a dekorací. Váš apartmán tak bude rovnou připraven k využívání.

Naše služby předáním nekončí. Před i po každém Vašem pobytu zařídíme úklid, včetnšě praní a potřebné údržby.

Naše služby

Pokuď máte další otázky ke koupi apartmánu, jsme Vám k dispozici.

Kontaktujte nás

Kam pokračovat?

Co by vás mohlo zajímat

Investiční apartmány

Investiční apartmány

Číst více
Investiční apartmány

Realizace

Číst více

Newsletter

Přihlaste se k odběru informací o albánii, apartmánech a investicích.