Jaké služby pro vás zařídíme

Abyste mohli využívat svůj apartmán k rekreaci a výdělku bez starostí a povinností, nabízíme kompletní zázemí, servis a služby po celou dobu vlastnění apartmánu. Pokud budete potřebovat apartmán prodat, jsme tu pro vás.

Výběr a koupě apartmánu

Bootstrap Themes

Klíče a plavky, to je naše heslo. Snažíme se, abyste přilétali pouze s klíči a plavkami, o vše ostatní se postaráme my.

Zařídíme koupi apartmánu včetně profesionálního právního servisu. V celém procesu převodu vás budeme zastupovat a vaše peníze budou uložené v české notářské úschově až do momentu, kdy budete skutečnými vlastníky.

 • Realitní služby
 • Rekonstrukce na míru
 • Servis apartmánu
 • Provoz a správa nemovitosti
 • Pronájem a rekreace

Přehled našich služeb

Investiční apartmán k rekreaci

 • Investiční byty u moře se mohou stát vaším druhým domovem. Budou místem pro homeoffice, dovolenou nebo v nich strávíte důchod.
 • Zatímco si budete užívat u moře, vaše peníze se sami zhodnotí.
 • Interiér apartmánu vám zařídíme na míru. Podívejte se, jak může vypadat váš druhý domov.
 • Byt vám bude k dispozici po celý rok. Poznávat přírodní krásy Albánie tak budete moct kdykoli vás napadne.

Investiční apartmány k pronájmu

 • Albánie zažívá ekonomický i turistický boom. Staňte se majitelem apartmánu, za který vám turisté utrhají ruce. Byty se nachází pouhých 150 metrů od pláže a jejich interiér zařizujeme v atraktivním moderním stylu.
 • O krátkodobé pronájmy tak není nouze.
  Údržbu a správu apartmánu společně s kompletním turistickým servisem zařídíme my. Vy si jen užijete nový pasivní příjem. Přečtěte si víc o našich službách.
 • Byt bude i pro vás stále k dispozici. Než vyrazíte do Albánie, zařídíme, aby byl apartmán připraven přesně podle vašich představ.

Zařízení apartmánu bez starostí

Bootstrap Themes

Nechcete řešit proces rekonstrukce na dálku v zemi, kde nemáte zázemí, a nechcete se rozčilovat s albánskými řemeslníky? To vše můžete s klidem nechat na nás a vy si budete jen užívat hezké chvíle v Albánii a nejlepší investici svého života. Předáváme jen plně funkční byty připravené k nastěhování.

Investiční apartmán začneme zařizovat až po domluvě s vámi, aby splňoval vaše představy i naše standardy.

Až si odsouhlasíme, jakým způsobem, v jakém stylu a barvách chcete mít svůj nový apartmán, postaráme se o kompletní rekonstrukci a vám ho odevzdáme kompletně zařízený včetně příborů, ložního prádla, žehličky a fénu tak, abyste mohli přijet vy, nebo aby mohli dorazit vaši první turisti, kteří si váš apartmán pronajmou.

Při předání jsou apartmány zrekonstruované, připojené k elektřině i vodě a připravené k nastěhování. K moři tak můžete vyrazit hned, jak dostanete klíče.

Standard provedení

Provoz a servis apartmánu 

Naše služby prodejem nekončí. Zajistíme vám kompletní servis i následnou technickou správu apartmánu, pronájem turistům, check-in/check-out, úklidy a údržbu i transfery z letiště a výlety po Albánii s naší česko-albánskou cestovní kanceláří.

Apartmán využíváte pouze vy:

Svůj apartmán chcete jen sami pro sebe a pro své nejbližší. Náš technický pracovník bude dle frekvence, kterou si domluvíme (ideálně co 6 týdnů), provádět pravidelnou kontrolu bytu. Přijde, zkontroluje vodu, elektřinu, vyřeší drobné opravy a provede základní úklid. O jeho návštěvě vás předem informujeme.

Pokud jste v mezičase apartmán využili a dáte nám to vědět, zařídíme celkový úklid a údržbu i mimo stanovené termíny, abyste se příště opět vrátili do svého špičkově připraveného apartmánu jako do 4* hotelu.

Apartmán chcete pronajímat:

Pokud si chcete vytvořit pasivní příjem a investici ještě více zhodnotit, zajistíme pronájem apartmánu včetně:

 • check-inu a check-outu hostů,
 • úklidu a výměny ložního prádla,
 • všech dalších potřebných služeb,
 • Samozřejmpstí je klientský přístup do online rezervačného systému, aby jste videli kdy je váš apartmán obsazený turistami,
 • Postaráme se o nafocení a zalistování vašeho apartmánu do rezervačních systému jako je Booking.com a Airbnb.com samozřejmě včetně správy vašeho profilu

Sami si zvolíte, kdy bude apartmán sloužit k pronájmu (po zbytek roku je váš).

Vytížení bytu, zhodnocení investice a finance, které vám apartmán vydělává můžete sledovat se speciálním účtu, který vám k apartmánu zřídíme.

Pokuď máte další otázky ke koupi apartmánu, jsme Vám k dispozici.

Kontaktujte nás

Kam pokračovat?

Co by vás mohlo zajímat

Investiční apartmány

Investiční apartmány

Číst více
Investiční apartmány

Realizace

Číst více

Newsletter

Přihlaste se k odběru informací o albánii, apartmánech a investicích.